Jak wystylizować sypialnię, aby jak najlepiej sprzedać mieszkanie?

sypialnia nowoczesna

Home stagers i agenci nieruchomości mają wiele sztuczek na inscenizację sypialni, aby ta przestrzeń i cały dom wyglądały atrakcyjnie dla potencjalnych nabywców.

Te zmiany nie muszą być duże. Czasami najdrobniejsze wskazówki dotyczące home stagingu – takie jak zadbanie o porządek w przestrzeni i ładnie pachnące – mogą pomóc zwabić potencjalnego nabywcę.

Według ankiety przeprowadzonej przez pośredników w handlu nieruchomościami , główna sypialnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń dla kupujących. Jednak wystawienie małej sypialni lub pokoju dziecięcego jest równie ważne, aby dać Ci przewagę nad innymi sprzedawcami.

„Kupujący chcą kupić marzenie o nowym domu i nowym życiu (które zwykle jest lepsze niż ich), więc jeśli to możliwe, usuń wszystko, czego naprawdę nie potrzebujesz, aby stworzyć poczucie otwartości, światła i uspokojenia” – mówi Juliette. Hohnen z Douglas Elliman .

INSCENIZACJA SYPIALNI: NAJWAŻNIEJSZE WSKAZÓWKI

Większość z nas marzy o spokojnej i zorganizowanej sypialni. To jest ideał, który próbujesz sprzedać podczas inscenizacji sypialni.

1. ZACHOWAJ PROSTOTĘ INSCENIZACJI SYPIALNI

Priorytetem numer jeden przy urządzaniu sypialni, tak jak w przypadku każdego pomieszczenia w domu, jest prostota. Puste płótno, które pokazuje kupującemu możliwości domu.

„Prostota jest najważniejsza, jeśli chodzi o pomysły na sypialnię ” – mówi Juliette. „Chcesz zwrócić uwagę kupującego na dom, a nie na meble, zwłaszcza jeśli nie są to świetne meble”.

„Ubierz każde łóżko w chrupiącą białą, wyprasowaną pościel i dodaj narzutę do łóżka, aby dodać koloru. Większość kupujących chce widzieć sypialnię jako spokojne odosobnienie. Zdejmij zabłąkane ubrania i buty, zachowaj proste szafki nocne, książkę, świecę… Innymi słowy, poukładaj wszystko.

2. USUŃ WSZYSTKO, CO NIE JEST ZWIĄZANE Z SYPIALNIĄ

Niech sypialnia będzie wyglądała jak, no cóż, sypialnia. Oznacza to, że wszelkie przedmioty niezwiązane ze spokojnym snem powinny zostać przeniesione lub ukryte za pomocą inteligentnych pomysłów na przechowywanie w sypialni .

„Biurko lub bieżnia wypchana w kącie może wskazywać kupującym, że w domu nie ma wystarczającej liczby pokoi”, mówi Rachel, ekspert ds. stylu życia w Realtor.com

3. WYBIERZ ODPOWIEDNI ROZMIAR ŁÓŻKA

Upewnij się, że łóżko ma odpowiedni rozmiar do pokoju. Jako centralny punkt pokoju, nie tylko pomysły na łóżko , ale także odpowiednie proporcje są kluczowe.

„Zbyt duże łóżko sprawia, że ​​pokój wydaje się mały, podczas gdy jedno za małe może sprawić, że przestrzeń będzie pusta”, mówi Rachel.

4. ZAINWESTUJ W NOWĄ POŚCIEL

„Przy okazji wrzuć sobie nową pościel” – radzi Rachel. „Ale unikaj ciemnych kolorów; zamiast tego wybierz neutralną, jasną pościel. Dodaj kilka kolorowych poduszek akcentujących, aby zaokrąglić przestrzeń.

Wiedza o tym, jak ubrać łóżko, może być trudną sztuką, ale jej właściwe podejście będzie miało długą drogę do potencjalnych nabywców.

5. DODAJ OŚWIETLENIE OTOCZENIA

Zastanów się nad swoimi pomysłami na oświetlenie sypialni – chcesz stworzyć zachęcającą atmosferę. Zamiast remontować główne oprawy oświetleniowe, można to osiągnąć dzięki stylowym lampom.

Rachel mówi: „Lampy nocne to podstawa i polecam wybrać oświetlenie o cieplejszym odcieniu, które sprawi, że pomieszczenie będzie przytulniejsze”.

6. WYCZYŚĆ SZAFĘ!

– Wyczyść te szafy! wykrzykuje Rachel. „Brak miejsca do przechowywania w sypialni jest zwykle przeszkodą, więc upewnij się, że twoje szafy nie są przepełnione, a między wieszakami jest miejsce, a podłoga jest widoczna”.

Po uporządkowaniu sypialni nie zapomnij przejść do inscenizacji salonu i innych pomieszczeń w domu. Zasady są podobne, ale kilka małych trików stylizacyjnych może zrobić ogromną różnicę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *