25 pomysłów na odświeżenie ogrodu

ogrod

19. Trzymaj to kicz

Pamiętasz imprezę na dachu Samanty z lokalnymi transwestytami w Seksie w wielkim mieście? To właśnie przychodzi na myśl w tym fajnym, kiczowatym schemacie. Pomyśl o neonach, odważnych nadrukach i pina coladach. Nic nie jest zbyt OTT.

20. Obietnica różanego ogrodu

Ok, więc może nie cały ogród różany, ale ten romantyczny łuk z wikliny z pełzającymi różami jest tak prostą aktualizacją, a jednocześnie dodaje poważny czynnik wow.

21. Idź świeże i czyste

Możemy nie mieć tropikalnych temperatur, ale przyjmiemy tropikalne barwy. Soczyste żółcie i zielenie to zwycięski wybór dla mebli i akcesoriów ogrodowych, które nadają świeży, jasny charakter przestrzeni na zewnątrz.

22. Dodaj trochę Acapulco

Po raz pierwszy wyprodukowane w latach 50. krzesło Acapulco (nazwane na cześć wakacyjnego miejsca bogatych i sławnych, które ich zainspirowało) znów jest modne, a obrazy krzesła Acapulco rozprzestrzeniają się jak wysypka na Pinterest. Czemu? Natychmiast dodają chłodu do każdego miejsca i są wystarczająco stylowe, aby pokazać się również w pomieszczeniach. Uwielbiamy podejście Anthropologie (Krzesła do koszyków z blokadą kolorów, 198 funtów) lub zobacz Made in Design dla wysokiej jakości krzeseł Condesa, Milan Direct dla niedrogich replik i Little Fashion Gallery dla dzieci.

23. Stylowe siedzenia

Najłatwiejszym sposobem na przekształcenie przestrzeni na zewnątrz jest użycie koloru. Te krzesła (160 funtów w Go Modern) dobrze sobie radzą, ale jeśli masz ograniczony budżet, kup trochę farby w sprayu i zaszalej – zapoznaj się z tymi wskazówkami, jak odnawiać niepotrzebne meble.

24. Ponadczasowy styl

Podobnie jak w przypadku mody, ponadczasowe, dobrze wykonane elementy nigdy nie wychodzą z mody. Zainwestuj w te nowoczesne klasyki (krzesło do jadalni HAY, 140 funtów i stół HAY Tray, 128 funtów), aby wyglądać bez wysiłku. Oba są dostępne w londyńskim The Goodhood Store, który właśnie uruchomił swój nowy, uzależniający sklep internetowy.

25. Malowane płytki tarasowe

Elsie i Emma, ​​siostry prowadzące amerykański blog A Beautiful Mess, są źródłem inspiracji, jeśli chodzi o sprytne pomysły na dom – i to bez. 1 aplikacja iTunes (konieczna dla fanów Instagrama) i książka pod pasem, te panie wkrótce będą OGROMNE. Tutaj Elsie pomalowała swoje płytki tarasowe w wielu neonowych odcieniach – zobacz, jak to zrobiła na ich blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *