Kwiatowa Sztuka: Odkryj Uroki i Funkcjonalność Kwietników Drewnianych.

drewniane kwietniki

Kwietniki drewniane łączą w sobie walory estetyczne, ale też praktyczne. Nie może ich zabraknąć w stylowo urządzonym domu czy mieszkaniu. Warto odkryć ich uroki i cieszyć się kwiatową sztuką, która pasuje do każdego wnętrza, zarówno tego urządzonego w stylu skandynawskim, jak i glamour czy retro.

Kwietniki w Twoim domu – elegancja i klasa sama w sobie

Kwietniki drewniane zachwycają pięknem, ale też niecodziennym charakterem. Przede wszystkim są ukłonem w stronę natury i tego, co ekologiczne. Warto zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane. Otóż drewno nie przyciąga kurzu, jest więc idealnym wyborem dla osób zmagających się z chorobami takimi jak alergia czy astma. Jednocześnie można powiedzieć, że materiał jest też unikalny, za sprawą słojów oraz sęków. Kwietnik drewniany podkreśla piękno roślin. Warto jeszcze zauważyć, że stanowi dekorację każdego pomieszczenia. Będzie kropką nad „i” wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim. Pasuje także do pomieszczeń klasycznych, ale też utrzymanych w stylu retro czy industrialnym, który jest surowy. Można go umieścić np. w rogu pomieszczenia, ale też na komodzie. Doskonale prezentuje się także zestaw kwietników różnej wielkości. Trzeba jeszcze wiedzieć, że taki dodatek nie przytłoczy wnętrza, choćby dlatego, że sam w sobie jest bardzo minimalistyczny.

Kwietniki stojące czy wiszące – znajdź idealny dla siebie model

Kwietniki drewniane poza tym, że wspaniale się prezentują, stanowią też ochronę dla roślin. Możesz zdecydować się na modele stojące, które są bardzo stabilne. Bez problemu utrzymają nawet cięższe donice. Wspaniale prezentują się w nich także mniejsze doniczki. Możesz także wybrać kwietniki wiszące. Jeżeli powiesisz je na hakach na ścianie, to uzyskasz naprawdę ciekawy efekt tzw. roślinnego obrazu. Kwietniki drewniane będą pasować do stylistyki boho czy też urban jungle. Można w nich umieścić rośliny o wiszącym pokroju. A co powiesz na drewniany kwietnik w Twoim ogrodzie? Również tam doskonale sprawdzi się taki model, przy czym trzeba pamiętać, że drewno bez impregnacji może butwieć, dlatego należy je właściwie zabezpieczyć. Do tego celu doskonale sprawdzi się lakierobejca. Oczywiście równie dobrze kwietnik drewniany możesz umieścić na patio czy na tarasie. W ten sposób stworzysz jeszcze lepszą strefę relaksu w otoczeniu roślin, które mają działanie oczyszczające powietrze.

Artykuł promocyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *